Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky ludé,

v tomto příspěvku budou pozvánky na různá hraní pro všechny příznivce BG. Tak sledujte dění, případně do komentářů dopisujte, kdyby bylo někde něco jiného.Všichni muzikanti i posluchači jsou zváni.

Prosím, sledujte aktuální Open BGjamy v Brně také na http://www.bgcz.net a www.folktime.cz V kalendáři se vždy najde termín kdy to bude i když občas až na poslední chvíli, jelikož často zapomínám Loginy a hesla pro vstup na stránky a to je pak horor na týden, než se mi v hlavě rozsvítí ta správná kombinace angry. Jo a taky to občas napíšu do Ksichtoknihy.

Některé zdejší informace se neaktualizují pravidelně pro liknavost a lenost administrátora stránek wink. Reaguje až na něj udělají bu-bu-bu, že stránky zruší. Pak asi půl hodiny hledá jak se tam vleze a jelikož se průběžně mění design (čti - dizajn), tak stejně neví kdo co upravit aby to šlapalo dál. Vot téchnika!!! ALE JÁ SE NEVZDÁM!!! Vzhůru do boje s čipy a nanotechnologiemi!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hraní 7.3.2008

(Ajina, 2. 3. 2008 12:54)

Bistro 77, Francouzská ulice.

Další hraní

(JirkaNGb, 1. 3. 2008 18:06)

...tož napiš kde a kdy je nějaké další hraní.

To zírej

(Ajina, 24. 2. 2008 19:15)

...mluvila jsem o tom na zkoušce, Radek jediný říkal, že ho bolí ruce z dílny, tak proto nepujde... ale bylo to super. Tento čtvrtek bude možná také.

To zírám

(JirkaNGb, 21. 2. 2008 20:55)

Tu akci jsem nějak přehlídl, nebos o ní nemluvila?